L-Pinna-OH CAS 1113-41-3
Isem tal-Prodott:L-Pinna-OH
CAS NO.:1113-41-3
Isem Ieħor: L-Penicillamine
Dehra: Trab abjad
TNN tispeċjalizza f'addittivi tal-ikel, ingredjenti farmaċewtiċi, Materja Prima Kosmetika, Kimiċi Fine, eċċ. Nitolbok li tħossok liberu li tistaqsi jekk għandek xi bżonnijiet.
Deskrizzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti

| Isem tal-prodott | L-Pinna-OH |
| CAS NO. | 1113-41-3 |
| Purità | >98% |
| Alkoħol | mingħajr alkoħol |
| Tip ta' Ippakkjar | Borża PP /barmil tal-kartun |
| Materjal | intermedji farmaċewtiċi |
| Daqs tal-Folja | 1kg/10kg/20kg |
| Piż tal-Prodott | 1.2kg/12kg/23kg |
| Jgħodd | 1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil |
| Ċertifikazzjonijiet | ISO9001 |
| Żmien kemm idum tajjeb | 24 xahar |
| MOQ | 100 g |
Funzjonijiet
L-Pinna-OH (CAS: 1113-41-3) hija molekula żgħira strateġika li tgħaqqad valur mediċinali dirett ma' funzjonijiet sintetiċi ewlenin. L-istruttura molekulari unika tagħha, inkluż iċ-ċentru chiral, il-grupp thiol (- SH), u l-grupp amminiku, tagħmilha rwol ċentrali f'oqsma multipli minn trattament kliniku għal żvilupp innovattiv tad-droga.
F'applikazzjonijiet kliniċi diretti, L-penicillamine turi attività farmakoloġika klassika u insostitwibbli. Bħala aġent kelanti tal-metall effiċjenti, jista 'jifforma kumplessi stabbli fl-ilma-solubbli b'jonji eċċessivi ta' metall tqil bħal ram, ċomb, u merkurju fil-ġisem u jitneħħa mill-kliewi. Din il-karatteristika tagħmilha mediċina tal-ewwel-linja għat-trattament tal-marda ta' Wilson, disturb ereditarju tal-akkumulazzjoni tar-ram. Sadanittant, hija wkoll għażla importanti għat-trattament taċ-ċistinurja, peress li l-grupp ta 'thiol tiegħu jifforma disulfide imħallat solubbli ma' cysteine, li jnaqqas b'mod sinifikanti r-riskju ta 'formazzjoni ta' ġebel fl-awrina. Barra minn hekk, bħala mediċina kontra r-rewmatika li taġixxi bil-mod, tintuża biex tikkura artrite rewmatika attiva severa li hija ineffettiva b'terapiji konvenzjonali billi tirregola l-funzjoni tal-limfoċiti T, tnaqqas il-livelli tal-fattur rewmatiku u mekkaniżmi immunosoppressivi oħra.
Fil-qasam tal-iżvilupp tad-droga innovattiva, il-valur tal-L-penicillamine bħala intermedjarju farmaċewtiku ewlieni huwa dejjem aktar prominenti. Il-molekuli tiegħu huma moduli ideali għall-kostruzzjoni ta 'molekuli bijoattivi kumplessi. Eżempju prominenti huwa li jservi bħala blokk sintetiku importanti għall-iżvilupp ta 'Johnson & Johnson ta' inibituri orali tal-peptidi ċikliċi tar-riċetturi IL{-23, u l-istruttura tiegħu hija kruċjali għall-farmakofori ewlenin li jiffurmaw il-peptide ċikliku. Aktar importanti minn hekk, L-penicillamine hija l-intermedjarju chiral ewlieni għas-sintesi ta 'serje ta' inibituri tal-protease HIV-1 (bħal JE-2147 fl-istadju kliniku). Dan it-tip ta 'drogi juru potenzjal qawwi kontra l-AIDS billi jinibixxu r-replikazzjoni virali. Barra minn hekk, id-derivattivi tagħha jservu wkoll bħala unitajiet strutturali ewlenin fl-iżvilupp ta 'mediċini kontra l-kanċer (bħal AG-3340) u mediċini kardjovaskulari (bħal SD-3321), li juru prospetti wesgħin tas-suq.
Ippakkjar U Kunsinna

pakkett f'1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil
Fabbrika
Fabbrika tagħna & quipment
TNN AGĦMEL ĦAJJEK AĦJAR.




Għaliex tagħżel TNN



It-tags Popolari: l-pinna-oh cas 1113-41-3, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, personalizzati, bl-ingrossa, irħas, skont, prezz baxx, kampjun ħieles









