Fmoc-AEEA-AEEA CAS 560088-89-3
Isem tal-Prodott:Fmoc-AEEA-AEEA
CAS NO.:560088-89-3
Dehra: Likwidu żejtni
Kundizzjonijiet tal-ħażna: 2-8 gradi
TNN tispeċjalizza f'addittivi tal-ikel, ingredjenti farmaċewtiċi, Materja Prima Kosmetika, Kimiċi Fine, eċċ. Nitolbok li tħossok liberu li tistaqsi jekk għandek xi bżonnijiet.
Deskrizzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti

| Isem tal-prodott | Fmoc-AEEA-AEEA |
| CAS NO. | 560088-89-3 |
| Purità | >98% |
| Kundizzjonijiet tal-ħażna | 2-8 gradi |
| Alkoħol | mingħajr alkoħol |
| Tip ta' Ippakkjar | Borża PP/barmil tal-kartun |
| Materjal | intermedji farmaċewtiċi |
| Daqs tal-Folja | 1kg/10kg/20kg |
| Piż tal-Prodott | 1.2kg/12kg/23kg |
| Jgħodd | 1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil |
| Ċertifikazzjonijiet | ISO9001 |
| Żmien kemm idum tajjeb | 24 xahar |
| MOQ | 100 g |
Funzjonijiet
Fmoc-AEEA-AEEA (CAS: 560088-89-3) hija unità strutturali avvanzata b'funzjonijiet regolatorji preċiżi fl-iżvilupp ta' mediċini peptidi high-end. L-istruttura molekulari tagħha hija mibnija billi tirrepeti moduli AEEA biex tifforma katina ta 'pont idrofilika estiża, li hija protetta f'tarf wieħed minn gruppi Fmoc. Dan id-disinn jagħmilha għodda ewlenija għall-ottimizzazzjoni tal-proprjetajiet fiżikokimiċi u l-karatteristiċi tad-distribuzzjoni bijoloġika tal-makromolekuli terapewtiċi.
Il-valur ewlieni ta 'dan il-kompost jinsab fil-kapaċità tiegħu li jipprovdi libertà konformazzjonali prevedibbli u proprjetajiet idrofiliċi għall-molekuli tal-peptidi. Bħala intermedjarju ewlieni fit-terapiji avvanzati bħas-semaglutide, tilpotide, ritaglutide, u ormon tat-tkabbir li jaġixxi fit-tul, l-introduzzjoni ta 'ktajjen tal-ġenb tal-poliether regolari tista' ttejjeb b'mod effettiv l-idratazzjoni tal-molekuli tad-droga u tnaqqas l-interazzjonijiet intermolekulari mhux meħtieġa permezz ta 'effetti ta' tfixkil steriku u b'hekk ittejjeb it-tendenza tas-soluzzjoni tal-mediċina b'mod sinifikanti.
Fil-livell tar-riċerka bażika, Fmoc-AEEA-AEEA jipprovdi mudell ideali għall-esplorazzjoni tar-relazzjoni bejn l-istruttura molekulari u l-funzjoni. Ir-riċerkaturi jużaw din l-arkitettura molekulari kkontrollata b'mod preċiż biex jistudjaw b'mod sistematiku r-relazzjoni intrinsika bejn it-tul tal-katina, il-flessibilità u l-attività bijoloġika, u japprofondixxu l-fehim tagħhom tal-mekkaniżmi ta 'reazzjoni kimika. Dawn l-istudji jippromwovu direttament id-disinn ta 'materjali ġodda, l-istabbiliment ta' pjattaformi effiċjenti ta 'screening tad-droga, u l--esplorazzjoni fil-fond tal-mekkaniżmi ta' azzjoni ta 'molekuli bijoattivi.
Fil-qasam tal-applikazzjonijiet tat-traduzzjoni, dan l-intermedjarju sar għodda strateġika għall-kimiċi farmaċewtiċi biex jottimizzaw il-komposti kandidati. Billi tintegraha fid-disinn molekulari, huwa possibbli li tirregola b'mod fin il-bilanċ lipofiliku, il-flessibilità konformazzjonali u l-proprjetajiet tal-wiċċ ta 'mediċini kandidati, u b'hekk jaffettwaw il-mudelli ta' interazzjoni tagħhom ma 'miri bijoloġiċi, stabbiltà metabolika u karatteristiċi farmakokinetiċi ġenerali, u fl-aħħar jipprovdu bażi kimika solida għall-iżvilupp ta' ġenerazzjoni ġdida ta 'bijofarmaċewtiċi b'aktar vantaġġi terapewtiċi.
Ippakkjar U Kunsinna

pakkett f'1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil
Fabbrika
Fabbrika tagħna & quipment
TNN AGĦMEL ĦAJJEK AĦJAR.




Għaliex tagħżel TNN



It-tags Popolari: fmoc-aeea-aeea cas 560088-89-3, Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, personalizzati, bl-ingrossa, irħas, skont, prezz baxx, kampjun ħieles









