Fmoc - aeea - OH CAS 166108-71-0
Isem tal-Prodott: fmoc - aeea - oh
CAS Nru.:166108-71-0
Dehra: Trab abjad
TNN tispeċjalizza fl-addittivi tal-ikel, ingredjenti farmaċewtiċi, materja prima kosmetika, kimiċi fini, eċċ. Jekk jogħġbok tħossok liberu li tistaqsi jekk għandekx bżonnijiet.
Deskrizzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti

| Isem tal-Prodott | Fmoc - aeea - oh |
| CAS Nru. | 166108-71-0 |
| Purità | >99% |
| Alkoħol | mingħajr alkoħol |
| Tip ta 'Ippakkjar | Flixkun PP / barmil tal-kartun |
| Materjal | Intermedji farmaċewtiċi |
| Daqs tal-folja | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Piż tal-prodcut | 1.2kg / 12kg / 23kg / 115kg |
| Jgħodd | 1kg / borża 10kg / barmil 20kg / barmil 100kg / barmil |
| Ċertifikazzjonijiet | ISO9001 |
| Ħajja fuq l-ixkaffa | 24 xahar |
| MOQ | 100 g |
Funzjonijiet
FMOC AEEA - OH huwa intermedju farmaċewtiku avvanzat estremament importanti u użat ħafna, li l-valur ewlieni tiegħu jinsab fil-kapaċità li jintroduċi segment flessibbli, idrofiliku tal-polyethylene glycol (PEG Like) fil-molekula fil-mira. Din il-karatteristika tagħmilha għandha rwol indispensabbli fil-qtugħ multiplu - Edge Farmaceutical Oqsma.
Huwa l-materjal tal-bidu tal-qalba għat-teknoloġija twila - taġixxi ta 'mediċini peptidi. Fil-proċess ta 'sintesi ta' semaglutide, retarutide, u diversi ormoni ta 'tkabbir fit-tul -, FMOC AEEA - OH huwa użat bħala blokka ewlenija għall-kostruzzjoni ta' ktajjen tal-ġenb modifikati. Iservi bħala driegħ ta 'spazjatur idrofiliku, b'tarf wieħed imqabbad ma' peptide attiv tal-mediċina u t-tarf l-ieħor marbut b'mod kovalenti ma 'katina ta' aċidu xaħmi. Din l-istruttura tista 'ttawwal b'mod sinifikanti n-nofs - ħajja ta' mediċini, l-aktar billi tippromwovi t-twaħħil riversibbli bejn id-drogi u l-albumina fid-demm, u ttejjeb is-solubilità tal-molekuli, u b'hekk tinkiseb frekwenza ta 'dożaġġ ta' kull ġimgħa jew saħansitra itwal, ittejjeb ħafna l-konformità tal-medikazzjoni tal-pazjenti.
Bħala intermedjarju ewlieni fis-sintesi tar-raba 'ġenerazzjoni ta' l-albuvirtide tad-droga anti-HIV. F'din l-applikazzjoni, FMOC AEEA - OH jintuża għall-modifika kimika tal-ktajjen tal-peptidi derivati minn GP41. L-introduzzjoni tal-istruttura AEEA mhux biss ittejjeb l-istabbiltà metabolika tal-peptidi, ttawwal il-ħin ta 'azzjoni antivirali tagħhom (inklużi l-HIV u SIV), tappoġġja l-iskema ta' trattament fit-tul -}, iżda tgħin ukoll biex iżommu l-attività effiċjenti tagħhom kontra l-fużjoni.
L-applikazzjoni ta 'FMOC AEEA - OH qabżet il-mediċini peptidi tradizzjonali u estiża għall-qtugħ - oqsma tat-tarf bħal mediċini akkoppjati bijo. Huwa għandu rwol importanti bħala linker tal-PEG degradabbli fis-sintesi ta 'konjugati ta' mediċini ta 'l-antikorpi (ADCs) u degradazzjoni tal-proteina kimeras immirati (Protacs). Il-proprjetajiet tal-grupp funzjonali doppju tiegħu jistgħu jgħaqqdu b'mod effiċjenti molekuli differenti bħal antikorpi, tossini taċ-ċelluli, ligands, jew proteini fil-mira għal twassil preċiż ta 'mediċini u terapija mmirata. L-idrofiliċità tajba u l-bijokompatibilità tagħha jgħinu biex itejbu l-proprjetajiet farmakokinetiċi ta 'mediċini akkoppjati, filwaqt li d-disinn degradabbli tagħha jiżgura li l-mediċina tista' tirrilaxxa b'mod effettiv it-tagħbija tat-tagħbija u teżerċita effetti terapewtiċi wara li tilħaq is-sit fil-mira.
Ippakkjar u kunsinna

pakkett f'1kg / borża 10kg / barmil 20kg / barmil
Fabbrika
Il-fabbrika u l-quipment tagħna
Tnn tagħmel ħajtek aħjar.




Għaliex tagħżel TNN



It-tags Popolari: fmoc - aeea - OH CAS 166108-71-0, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, personalizzati, bl-ingrossa, irħisa, skont, skont, prezz baxx, kampjun b'xejn









