Fmoc-Ser(HPO3Bzl)-OH CAS 908847-01-8
Isem tal-Prodott:Fmoc-Ser(HPO3Bzl)-OH
CAS NO.:908847-01-8
Dehra: Trab abjad
TNN tispeċjalizza f'addittivi tal-ikel, ingredjenti farmaċewtiċi, Materja Prima Kosmetika, Kimiċi Fine, eċċ. Nitolbok li tħossok liberu li tistaqsi jekk għandek xi bżonnijiet.
Deskrizzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti

| Isem tal-prodott | Fmoc-Ser(HPO3Bzl)-OH |
| CAS NO. | 908847-01-8 |
| Purità | >98% |
| Alkoħol | mingħajr alkoħol |
| Tip ta' Ippakkjar | Borża PP/barmil tal-kartun |
| Materjal | intermedji farmaċewtiċi |
| Daqs tal-folja | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Piż tal-Prodott | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Jgħodd | 1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil 100kg/barmil |
| Ċertifikazzjonijiet | ISO9001 |
| Żmien kemm idum tajjeb | 24 xahar |
| MOQ | 100 g |
Funzjonijiet
N-Fmoc-6-fluoro-L-Tryptophan (CAS: 908847-01-8) huwa blokk tal-bini ta' aċidu amminiku fluworinat ta' prestazzjoni għolja li għandu rwol ewlieni fir-riċerka bijomedika moderna. L-istruttura molekulari tagħha tintroduċi atomu ta 'fluworin wieħed fis-sitt pożizzjoni taċ-ċirku naturali ta' tryptophan indole, filwaqt li l-grupp alfa amino huwa protett mill-grupp Fmoc. Dan id-disinn inġenjuż jagħmilha għodda kimika qawwija għall-modifika preċiża tal-fluworinazzjoni fil-peptidi u l-proteini.
Il-valur ewlieni ta 'dan il-kompost jinsab fil-bidliet uniċi fil-proprjetà miġjuba mill-introduzzjoni ta' atomi tal-fluworin. L-atomi tal-fluworin għandhom elettronegatività estremament qawwija u raġġ atomiku żgħir, u s-sostituzzjoni tagħhom tista 'tbiddel b'mod sinifikanti d-distribuzzjoni tal-elettroni, l-idrofobiċità, u l-istabbiltà metabolika tal-molekula ġenitur, mingħajr ma jikkawżaw disturbi severi għall-konformazzjoni spazjali tridimensjonali tal-molekula. Din il-karatteristika, magħrufa bħala l-'effett ta' l-atomu tal-fluworin', tippermetti li l-intermedjarju jaġixxi bħala 'monomeru protettiv tal-fluworotriptofan' u jdaħħal b'mod preċiż f'siti ta' sekwenza speċifiċi f'sinteżi ta' peptidi ta' fażi solida-, u b'hekk jipprepara b'mod effiċjenti peptidi fluworinati determinati strutturalment.
Ibbażat fuq din il-karatteristika pendenti, l-applikazzjoni ta' N-Fmoc-6-fluoro-L-Tryptophan tifrex fuq diversi oqsma tat-tarf-. Fl-iżvilupp tad-droga, huwa element ewlieni għall-iżvilupp ta 'mediċini peptidi ġodda. Il-modifika tal-fluworinazzjoni tista 'ttejjeb b'mod effettiv l-affinità bejn peptidi u miri (bħal riċetturi jew enzimi), ittejjeb il-permeabilità tal-membrana tagħhom, u ttawwal b'mod sinifikanti l-half-life in vivo tagħhom. Dan huwa partikolarment importanti fid-disinn ta 'mediċini kontra t-tumur u kontra l-infezzjoni. Fil-qasam tal-bijokimika, tintuża biex tipprepara sondi fluworinati, li jistudjaw l-istruttura u d-dinamika funzjonali tal-proteini permezz ta 'tekniki bħal reżonanza manjetika nukleari, u jesploraw fil-fond il-mekkaniżmu tal-influwenza ta' aċidi amminiċi fluworinati fuq bijomolekuli. Barra minn hekk, l-istruttura unika tal-fluworidu aromatiku tagħha tagħmilha wkoll materja prima siewja għall-iżvilupp ta 'bijomaterjali avvanzati, bħal sensuri fluworexxenti jew polimeri funzjonali b'risponsi ottiċi speċjali.
Ippakkjar U Kunsinna

pakkett f'1kg/borża 10kg/barmil 20kg/barmil
Fabbrika
Fabbrika tagħna & quipment
TNN AGĦMEL ĦAJJEK AĦJAR.




Għaliex tagħżel TNN



It-tags Popolari: fmoc-ser(hpo3bzl)-oh cas 908847-01-8, Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, personalizzati, bl-ingrossa, irħas, skont, prezz baxx, kampjun ħieles









