D - pen - Dimer CAS 20902-45-8
Isem tal-Prodott: D - Pen - Dimer
CAS Nru .:20902-45-8
Dehra: Trab abjad
TNN tispeċjalizza fl-addittivi tal-ikel, ingredjenti farmaċewtiċi, materja prima kosmetika, kimiċi fini, eċċ. Jekk jogħġbok tħossok liberu li tistaqsi jekk għandekx bżonnijiet.
Deskrizzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti

| Isem tal-Prodott | D - pen - dimer |
| CAS Nru. | 20902-45-8 |
| Purità | >98% |
| Alkoħol | mingħajr alkoħol |
| Tip ta 'Ippakkjar | PP Bag / barmil tal-kartun |
| Materjal | Intermedji farmaċewtiċi |
| Daqs tal-folja | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Piż tal-prodcut | 1.2kg / 12kg / 23kg / 115kg |
| Jgħodd | 1kg / borża 10kg / barmil 20kg / barmil 100kg / barmil |
| Ċertifikazzjonijiet | ISO9001 |
| Ħajja fuq l-ixkaffa | 24 xahar |
| MOQ | 100 g |
Funzjonijiet
D - Pen - Dimer huwa intermedjarju farmaċewtiku importanti b'attività bijoloġika unika u valur terapewtiku. Dan il-kompost għandu rwol regolatorju bijokimiku kruċjali fil-ġisem permezz tal-bond disulfide speċjali tiegħu fl-istruttura molekulari tiegħu, u jintuża prinċipalment għat-trattament ta 'mard metaboliku ġenetiku.
Mill-perspettiva tal-mekkaniżmu ta 'azzjoni tiegħu, il-valur ewlieni ta' dan il-kompost jinsab fil-kapaċità tiegħu li jipparteċipa fil-bilanċ dinamiku ta 'bonds disulfide ta' tiol fil-ġisem. Il-bonds disulfide fil-molekuli tiegħu jistgħu jgħaddu minn reazzjonijiet ta 'skambju ma' komposti li fihom it-tijol bħal cysteine fil-ġisem, li jiffurmaw disulfidi mħallta. Din il-karatteristika tippermettilha li tikklassifika b'mod effettiv joni tar-ram żejda fil-ġisem, tippromwovi l-eskrezzjoni tagħhom billi tifforma kumplessi tar-ram stabbli. Fl-istess ħin, tista 'wkoll tgħaddi minn skambju ta' bond disulfide ma 'molekuli ta' cysteine, li tiġġenera ilma - disulfidi mħallta li jinħallu, u b'hekk iżżid b'mod sinifikanti s-solubilità ta 'cysteine.
F'applikazzjonijiet kliniċi, d - penicillamine disulfide juri valur terapewtiku uniku. Bħala komponent importanti tal-pjan ta 'trattament għall-marda ta' Wilson, jgħin b'mod effettiv il-pazjenti jeliminaw joni tar-ram żejda akkumulati fil-ġisem u jipprevjenu ħsara fl-organi permezz tal-kapaċità speċifika tagħha ta 'chelation tar-ram. Fit-trattament taċ-ċistinurja, dan il-kompost inaqqas b'mod sinifikanti r-riskju ta 'formazzjoni tal-ġebel fl-awrina billi jikkonverti cysteine li ma jinħallx f'kumplessi li jinħallu, u jipprovdi lill-pazjenti bi pjan ta' trattament effettiv.
Barra minn hekk, dan il-mekkaniżmu ta 'skambju ta' bonds disulfide juri wkoll valur ta 'applikazzjoni potenzjali fil-qasam ta' ditossifikazzjoni tal-metall tqil. Il-proprjetajiet speċifiċi tagħha li jorbtu l-joni tal-metall jagħmluha mediċina kandidata potenzjali għat-trattament ta 'avvelenament speċifiku tal-metall tqil, li turi l-prospetti ta' applikazzjoni differenti tagħha fil-qasam farmaċewtiku.
Ippakkjar u kunsinna

Pakkett f'1kg / borża 10kg / barmil 20kg / barmil 100kg / barmil
Fabbrika
Il-fabbrika u l-quipment tagħna
Tnn tagħmel ħajtek aħjar.




Għaliex tagħżel TNN



It-tags Popolari: d - pen - dimer CAS 20902-45-8, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, personalizzati, bl-ingrossa, irħis, skont, skont, prezz baxx, kampjun b'xejn









